0 532 675 58 90

VIP TRACK 250 ATV LER FİLOMUZDA

B SINIFI OTOMOBİL EHLİYETİ İLE KULLANABİLECEĞİNİZ 2020 MODEL, OTOMATİK, ONROAD 0 KM. VIP TRACK 250 ATV LERİMİZ HİZMETİNİZDEDİR.

Günal Rent a Car & Rent a Scooter olarak, Müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine, Günal oto ve motor kiralama olarak bünyemize birbirinden farklı renkler de, 2020 model, kaliteli, yakıt sarfiyatı düşük, motorsiklet ehliyeti gerektirmeyen, sadece B sınıfı otomobil ehliyeti ile kullanabileceğiniz, tam otomatik, 2 kişilik, 2020 model KÜBA VIP TRACK 250  Atv lerimizi filomuza katmış bulunmaktayız. Didim otomobil - motor ve Atv kiralama olarak tüm motorlarımız, scooterlarımız, ve Atv lerimiz sizlerin güvenliği ve konforu için koruma demirleri ve arka çanta ile donatılmıştır. Ayrıca kiralık scooter ve Atv fiyatlarımıza istediğiniz sayıda kask da dahildir.

Didim de otomobil ve scooter kiralama denilince 2012 yılından beri sektörün öncüsü ve  ilk akla gelen firma olan Günal otomobil ve motor kiralama olarak kiralık motor ve kiralık araç filomuza her yeni sezon ve yılda 0 km. kiralık otomobil ve kiralık motorsikletler, Atv ler katmaya devam ediyoruz. 

 

Didimde kaliteli ve güvenilir araç ve motor kiralamanın tek adresi Günal Rent a car ve scooter...

 

 

altınkum rent a car, didim araç kiralama, didim rent a car, akbük rent a car, didim araç kiralama, didim oto kiralama, didim car hire, akbük car hire, altınkum oto kiralama, didim altınkum oto kiralama, didim motor kiralama, didim scooter kiralama, didim scooter hire, didim bike hire, akbük motor kiralama, didim rent a scooter, didim rent a bike, didim atv kiralama, didim rent a atv, didim quad bike, altınkum atv kiralama, 

www.gunalrentacar.com 


© 2014 Tüm Hakları Ünye web tasarıma Aittir