0 532 675 58 90

2023 TVS JÜPİTER 110 CC

2023 Model, çeşitli renklerde, Otomatik 110 cc güçlü motoru,iki kişilik, yakıt cimrisi,  TVS JÜPİTER 110 CC motorlarımız hizmetinizdedir. 

Aydın Didim de Günal otomobil ve motor kiralama olarak günlük, haftalık, aylık, uzun dönem motorsikletlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

 

Didim scooter kiralama olarak tüm motorlarımız, scooterlarımız, sizlerin güvenliği ve konforu için koruma demirleri ve arka çanta ile donatılmıştır. Ayrıca kiralık scooter fiyatlarımıza istediğiniz sayıda kask ve kilit de dahildir.

Didim de otomobil ve scooter kiralama denilince 2012 yılından beri sektörün öncüsü ve  ilk akla gelen firma olan Günal otomobil ve motor kiralama olarak kiralık motor ve kiralık araç filomuza her yeni sezon ve yılda 0 km. kiralık otomobil, Atv ve kiralık motorsikletler katmaya devam ediyoruz. 

 

Didimde kaliteli ve güvenilir araç ve motor kiralamanın tek adresi Günal Rent a car ve scooter...

 

altınkum rent a car, didim araç kiralama, didim rent a car, akbük rent a car, didim araç kiralama, didim oto kiralama, didim car hire, akbük car hire, altınkum oto kiralama, didim altınkum oto kiralama, didim motor kiralama, didim scooter kiralama, didim scooter hire, didim bike hire, akbük motor kiralama, didim rent a scooter, didim rent a bike

www.gunalrentacar.com


© 2014 Tüm Hakları Ünye web tasarıma Aittir