0 532 675 58 90

PEUGEOT KISBEE 50 CC

MOTOR EHLİYETİ OLMADAN KULLANABİLECEĞİNİZ KİRALIK 50 CC SCOOTER LARIMIZ HİZMETİNİZDEDİR

Günal Rent a Car & Rent a Scooter olarak, Didim de bir yeniliğe daha imza atıyoruz.... Müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine, Günal motor kiralama bünyemize birbirinden farklı renkler de, kaliteli, yakıt sarfiyatı çok düşük, sadece B sınıfı otomobil ehliyeti ile kullanabileceğiniz, PEUGEOT KISBEE  50 CC motorlarımızı filomuza katmış bulunmaktayız. Didim scooter kiralama olarak tüm motorlarımız, scooterlarımız, sizlerin güvenliği ve konforu için koruma demirleri ve arka çanta ile donatılmıştır. Ayrıca kiralık scooter fiyatlarımıza istediğiniz sayıda kask ve kilit de dahildir.

Didim de otomobil ve scooter kiralama denilince 2012 yılından beri sektörün öncüsü ve  ilk akla gelen firma olan Günal otomobil ve motor kiralama olarak kiralık motor ve kiralık araç filomuza her yeni sezon ve yılda 0 km. kiralık otomobil, Atv ve kiralık motorsikletler katmaya devam ediyoruz. 

 

Didimde kaliteli ve güvenilir araç ve motor kiralamanın tek adresi Günal Rent a car ve scooter...

 

altınkum rent a car, didim araç kiralama, didim rent a car, akbük rent a car, didim araç kiralama, didim oto kiralama, didim car hire, akbük car hire, altınkum oto kiralama, didim altınkum oto kiralama, didim motor kiralama, didim scooter kiralama, didim scooter hire, didim bike hire, akbük motor kiralama, didim rent a scooter, didim rent a bike, didim kiralık atv

www.gunalrentacar.com - 


© 2014 Tüm Hakları Ünye web tasarıma Aittir