0 532 675 58 90

GAYRİMENKUL VE ARSA DANIŞMANLIK

 

 GÜNAL Gayrimenkul Danışmanlık Ofisi Temsilcileri insanların yaşamsal bir karar almalarına bilgi ve deneyimleriyle rehberlik eden, işinin gerektirdiği eğitime sahip, doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinmiş, emlakçılık öncesi de bir uzmanlığı olan profesyonellerdir.

     GÜNAL Gayrimenkul Danışmanlık Ofisi zamanın getirmiş olduğu her türlü değişime açık dinamik bir yapıya sahiptir. Aydın / Didim de kurulmuş merkez ofisimizle  satılık, kiralık portföyümüzün bulunduğu internet sitemizle  müşterilerimize ulaşarak , ev sahiplerinin gayrimenkullerini şeffaf bir ortamda, günün raicinde ve en kısa zamanda değerlendirmeye , konut almak isteyen müşterilerimize alım gücü ve ihtiyaçlarına uygun en doğru konutu seçebilmeleri için her türlü bilgiyi vermeye ve gayrimenkul sektöründe imzamızı atmaya devam edeceğiz.

    Türkiye şartlarında emlakçılık sektörünün eskiye oranla gerek meslek anlayışında gerekse hizmet kalitesinin yükselmesinde siz değerli müşterilerimizin katkısı yadsınamayacak kadar büyüktür. Siz değerli müşterilerimiz emlakçısını doğru kişi ve kuruluşlardan seçtiği müddetçe (Her ne kadar piyasa da etik olarak çalışmayan çok sayıda kuruluş var ise de) emlakçılık sektörü hak ettiği konuma mutlaka gelecektir.

    Bu nokta da Günal Gayrimenkul Danışmanlık Ofisi çalışanları olarak dürüst ve ilkeli emlakçılık yapılmasında üzerimize düşeni şimdiye kadar nasıl yapmışsak bundan sonra da ilkelerimizden taviz vermeden yapacağımızdan kimsenin kuşkusu olmamalıdır.

Saygılarımızla….. 
ÖZGÜR GÜNAL

 

Didim ve çevresinde her türlü gayrimenkulleriniz için danışmanlık hizmetleri...

Değerinde arsa alım / satım hizmetleri..........

Daha fazla bilgi için.... www.gunalgayrimenkul.com


© 2014 Tüm Hakları Ünye web tasarıma Aittir